Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-11-16 20:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Andrzej Bartnikowski odebrał dyrektorską nominację

Olsztyn24
Andrzej Bartnikowski od dzisiaj oficjalnie jest dyrektore OTL
Olsztyński Teatr Lalek oficjalnie ma nowego dyrektora. Andrzej Bartnikowski odebrał dzisiaj (16.11) nominację na to stanowisko.

Po dekadzie rządów Zbigniewa Głowackiego w Olsztyńskim Teatrze Lalek nastąpiły zmiany. Dotychczasowy dyrektor przeszedł na emeryturę, a do wyboru jego następcy potrzebne były dwa konkursy. Ostatecznie komisja zdecydowała się na kandydaturę Andrzeja Bartnikowskiego, a ten ofertę przyjął.

- Andrzej Bartnikowski przedstawił najlepszy pomysł na funkcjonowanie naszego teatru - powiedział prezydent Piotr Grzymowicz.
R E K L A M A
banner
Wśród propozycji rozwoju instytucji jest większe otwarcie teatru na młodzież. Na znaczeniu ma także zyskiwać scena dla dorosłych. Nowy dyrektor powoli przyzwyczaja się do nowej funkcji.

- To dla mnie zupełnie wyjątkowa sytuacja - przyznaje Andrzej Bartnikowski. - Stałem się kimś pomiędzy artystą a urzędnikiem. Ale nie wyobrażam sobie, bym miał przestać zajmować się reżyserią.

Nowy dyrektor OTL jest absolwentem reżyserii w Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracował m.in. z Teatrem Jaracza w Olsztynie oraz warszawskimi teatrami: Ateneum i Polskim. Jest  współtwórcą festiwalu „Demoludy”.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl