Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-11-25 18:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Danuta Ciborowska nową radną Rady Miasta

Olsztyn24
Danuta Ciborowska zastąpiła w radzie Marcina Kuchcińskiego | Więcej zdjęć »
Danuta Ciborowska zastąpiła w Radzie Miasta Olsztyna Marcina Kuchcińskiego. Nowa radna złożyła niezbędne do objęcia mandatu ślubowanie podczas dzisiejszej (25.11), XVII sesji Rady Miasta Olsztyna. Odebrała także z rąk przewodniczącej rady Haliny Ciunel symboliczny upominek.

Danuta Ciborowska z wykształcenia jest nauczycielką. Była m.in. dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie. Przez długie lata związana była z lewicą. Z list SLD wybierana była posłem II, III i IV kadencji polskiego sejmu. Przez kilka miesięcy 2014 roku była też europosłem. Obecnie jest prezesem Fundacji Wspierania i Promocji Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach.

W ostatnich wyborach samorządowych Danuta Ciborowska starała się o mandat radnej Rady Miasta Olsztyna z listy Platformy Obywatelskiej. Nie zdobyła jednak wystarczającej liczby głosów, by został radną już w listopadzie 2014 roku. Szansę otrzymała dopiero teraz, gdy wybrany na członka zarządu województwa warmińsko-mazurskiego Marcin Kuchciński złożył rezygnację z mandatu radnego Rady Miasta Olsztyna. 

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl