Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-11-25 18:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Danuta Ciborowska nową radną Rady Miasta

Olsztyn24
Danuta Ciborowska zastąpiła w radzie Marcina Kuchcińskiego | Więcej zdjęć »
Danuta Ciborowska zastąpiła w Radzie Miasta Olsztyna Marcina Kuchcińskiego. Nowa radna złożyła niezbędne do objęcia mandatu ślubowanie podczas dzisiejszej (25.11), XVII sesji Rady Miasta Olsztyna. Odebrała także z rąk przewodniczącej rady Haliny Ciunel symboliczny upominek.

Danuta Ciborowska z wykształcenia jest nauczycielką. Była m.in. dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie. Przez długie lata związana była z lewicą. Z list SLD wybierana była posłem II, III i IV kadencji polskiego sejmu. Przez kilka miesięcy 2014 roku była też europosłem. Obecnie jest prezesem Fundacji Wspierania i Promocji Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach.

W ostatnich wyborach samorządowych Danuta Ciborowska starała się o mandat radnej Rady Miasta Olsztyna z listy Platformy Obywatelskiej. Nie zdobyła jednak wystarczającej liczby głosów, by został radną już w listopadzie 2014 roku. Szansę otrzymała dopiero teraz, gdy wybrany na członka zarządu województwa warmińsko-mazurskiego Marcin Kuchciński złożył rezygnację z mandatu radnego Rady Miasta Olsztyna. 

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl