Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-11-30 15:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Motomikołaje w sobotę przeprowadzą doroczną kwestę

Olsztyn24
Motomikołaje przeprowadzą kwestę na Starym Mieście po raz siódmy
Ci, którzy w sobotę (5.12) będą na olsztyńskiej starówce, zastaną niecodzienny widok - kilkunastu motomikołajów i ich stalowe renifery. Tego dnia, już po raz 7. motocykliści z olsztyńskiego klubu Tabun zorganizują kolejną zbiórkę pieniędzy na szczytny cel.

Pieniądze zebrane podczas poprzednich zbiórek przeznaczane były na wsparcie olsztyńskiego szpitala dziecięcego. W tym roku będzie inaczej.

- Tym razem będziemy zbierali pieniądze na onkologiczne leczenie kolegi z klubu, który od kilku lat zmaga się z rakiem, a leczenie weszło na taki etap, że dodatkowe pieniądze są niezbędne - mówi Piotr Milanowski z klubu motocyklowego Tabun.
R E K L A M A
banner
To jedyna zmiana. Tradycyjnie darczyńcy będą mogli liczyć na przejażdżki motocyklami, quadami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach oraz talony na posiłki w restauracjach na starówce, które wspierają motomikołajów od lat. Dodatkowo w tym roku co hojniejsi ofiarodawcy otrzymają zniżki na wykonanie tatuaży w jednym z olsztyńskich studiów tatuażu.

Klub TABUN zbiórkę organizuje przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej.

Kwesta na starówce rozpocznie się po godz. 9, a zakończy o godz. 16.

Komentarze [1]
~Motór / 2015-11-30 18:46
Brawo, do zobaczenia
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl