Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-12-01 15:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńscy posłowie PO o kryzysie ws. Trybunału Konstytucyjnego

Olsztyn24
Konferencja prasowa posłów PO: Janusza Cichonia i Anny Wasilewskiej | Więcej zdjęć »
Najpoważniejszy od lat kryzys polityczny w Polsce dotarł do Olsztyna. Stało się tak za sprawą Janusza Cichonia i Anny Wasilewskiej - posłów Platformy Obywatelskiej, którzy dzisiaj (1.12) w Olsztynie zwołali konferencję prasową poświęconą sporom polityków wokół Trybunału Konstytucyjnego.

- W polskim sejmie dzieje się ostatnio wiele rzeczy, które muszą budzić powszechny niepokój, i które budzą nasze zatrwożenie, dlatego że działania podejmowane przez PiS w ostatnich dniach i tygodniach stanowią zamach na polską demokrację - powiedział Janusz Cichoń. - To co się dzieje w sprawie Trybunału Konstytucyjnego to urąganie sobie z polskiego prawa i polskiej konstytucji. Chcemy, żeby informacja o naszym zaniepokojeniu dotarła do Polaków, do mieszkańców naszego regionu - dodał poseł Cichoń.

- Klub Parlamentarny PO ma oficjalne, jednoznaczne stanowisko, że uchwały w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, które zostały podjęte nocą przez PiS nie mają mocy prawnej, są tylko takim manifestem ideowym Prawa i Sprawiedliwości - stwierdziła Anna Wasilewska.
R E K L A M A
banner
Konferencję prasową posłów Platformy Obywatelskiej zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zainteresowanych szczegółowymi wypowiedziami posłów na temat kryzysu, jego przyczyn i skutków, zachęcamy do obejrzenia filmu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [4]
~korek1 / 2015-12-02 21:43
Pan Wasilewska radzę pamiętać ,że to PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ MA WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE nie tak jak wy z PSL i teraz PIS może zrobić co chce tak jak wy przez ostatnie 8 lat tylko wy POtrafiliście wprowadzać najdurniejsze projekty gdzie szła masa naszych pieniędzy nie zawsze rozliczonych i teraz boicie się rozliczeń wprowadzając tylko swoich do trybunału aby ten blokował naprawę i normalizację kraju. Nic z tego to wam się nie uda i PO waszych minach widać na co was stać nie damy sobie wyrwać wygranych wyborów i z tym musicie się POgodzić a w sejmie w ramach protestu POspacerować PO korytarzu i nic więcej dosyć zła i długów nam narobiliście i teraz przyjdzie czas rozliczeń i tego najbardziej się boicie.
~korek1 / 2015-12-02 16:46
Każdy złodziej broni swojej racji PO chce poprzez trybunał uniknąć odpowiedzialności za swoje machlojki wsadzając tam tylko swoich sędziów. To ciało powinno być rozgonione a prezes z przeszłością w PZPR NIGDY W DEMOKRATYCZNYM kraju nie powinien być na takim stanowisku gdzie bezkarnie może spotykać się z POsłami opozycji w sejmie będąc z tej samej partii.
~lechu / 2015-12-02 09:40
precz z pisem!
~x / 2015-12-02 08:55
jakoś sumienie nie gryzło, gdy sami łamali konstytucję.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa posłów PO ws. Trybunału Konstytucyjnego

»

01-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl