Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-12-05 19:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Motomikołaje kwestowali dla chorego kolegi

Olsztyn24
Motomikołaje przeprowadzili kwestę na Starym Mieście po raz siódmy | Więcej zdjęć »
Już po raz siódmy motocykliści z olsztyńskiego klubu Tabun, przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej, zorganizowali zbiórkę pieniędzy na szczytny cel. Motomikołaje i ich stalowe renifery można było spotkać dzisiaj (5.12) na olsztyńskiej starówce.

Pieniądze zebrane podczas poprzednich zbiórek przeznaczane były na wsparcie olsztyńskiego szpitala dziecięcego. W tym roku natomiast koledzy i koleżanki z mikołajowymi czapami na głowach przy akompaniamencie ryku silników zbierali datki na onkologiczne leczenie członka  klubu, który od kilku lat zmaga się z nowotworem.

W podziękowaniu za datki gospodarze kwesty proponowali przejażdżki motocyklami, quadami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach oraz talony na posiłki w restauracjach mieszczących się na Starym Mieście, które wspierają Motomikołajów od lat. Dodatkowo dla co hojniejszych ofiarodawców przygotowano zniżki na wykonanie tatuaży w jednym z olsztyńskich studiów tatuażu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
7. kwesta Motomikołajów w Olsztynie

»

05-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl