Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2015-12-18 15:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Enej kolędował w Zespole Placówek Edukacyjnych

Olsztyn24
Zespół Enej kolędował wspólnie z uczniami ZPE (fot. ep - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Muzycy zespołu Enej mają wyjątkowe serca dla niepełnosprawnych dzieci. Dziś (18.12) udowodnili to ponownie, grając i śpiewając razem z przedszkolakami Zespołu Placówek Edukacyjnych na jasełkach. Wspólny koncert zaczęło się od tradycyjnych polskich pieśni, a skończył na najpopularniejszych przebojach zespołu.

- Kolędowanie z Enejem stało się już tradycją, bo w tym roku odbyło się już po raz czwarty - mówi Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE. - Bardzo dziękujemy muzykom za wspieranie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Świąteczną uroczystość rozpoczęły dzieci z przedszkola integracyjnego ZPE, wystawiając tradycyjne bożonarodzeniowe jasełka przygotowane przez Oksanę Ortyńską, Edytę Markowicz oraz Aleksandrę Rogowską. A potem było już wspólne granie i śpiewanie z Enejem.
R E K L A M A
banner
- Jesteśmy tutaj dla dzieci, bo one są najważniejsze. Bardzo nas cieszy, że możemy podarować wam radość na święta!  - mówił Piotr Sołoducha, lider zespołu. - Przyjechaliśmy tutaj nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni.

Muzycy wraz z dziećmi wykonali najpopularniejsze kolędy „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Gdy się Chrystus rodzi” w nieco folkowej aranżacji. Na specjalne życzenie przedszkolaków zagrali też „Kamień z napisem love” i „Radio hello”, porywając całą publiczność do wspólnego śpiewania. Energetyczną wizytę zakończyło uroczyste składanie świątecznych życzeń.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl