Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-12-18 18:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Województwo rozdysponowało dodatkowe środki w ramach RPO Warmia i Mazury 2007-2013

Olsztyn24
Od lewej: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin podpisują umowę | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin podpisał dzisiaj (18.12) umowy na dofinansowanie dziewięciu projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2017-2013. Dodatkowe środki trafiły do beneficjentów:  Olsztyna, Elbląga, Ostródy, Pasłęka i Lidzbarka Warmińskiego.

Ogółem dodatkowe wsparcie otrzymało 18 przedsięwzięć z zakresu rewitalizacji miast oraz 5 pomysłów na wzbogacenie publicznej infrastruktury turystycznej i okołoturystycznej, głównie poprzez budowę ścieżek rowerowych. Dofinansowanie projektów jest możliwe dzięki oszczędnościom wynikającym z korzystnego kursu euro.

Wszystkie inwestycje muszą zostać rozliczone do końca 2015 roku, zatem zostały zrealizowane przez beneficjentów wcześniej. Olsztyn z przyznanej puli otrzymał dofinansowanie w kwocie 554 tys. zł na rozbudowę ścieżek rowerowych łączących tereny Jeziora Długiego, Lasu Miejskiego i Starego Miasta, a także na I etap rewitalizacji Parku Jakubowo w kwocie 417 tys. zł.
R E K L A M A
banner
Więcej informacji na ten temat w dostępnych jest w zapisie wideo z dzisiejszego spotkania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~welski / 2016-01-11 22:51
Welski a nie Warmiński!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podpisanie umów na dodatkowe wsparcie w ramach RPO Warmia i Mazury 2007-2013

18-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl