Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-12-29 15:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy układ komunikacyjny w każdym domu

Olsztyn24
Fragment informatora o nowym układzie komunikacyjnym Olsztyna
Zmienione trasy części autobusów, zupełnie nowe połączenia, likwidacja niektórych linii oraz zmiana oznaczeń autobusów. Od Nowego Roku (1.01) olsztynian czeka komunikacyjna rewolucja. Informacje na ten temat olsztynianie otrzymają do domów m.in. w formie papierowych informatorów.

O tym, że pojawienie się w Olsztynie tramwajów spowoduje znaczące zmiany komunikacji autobusowej, wiadomo było od dawna. Pod koniec września ratusz zaprezentował nowy układ komunikacyjny. Nowe rozkłady jazdy autobusów oraz schematy przebiegu poszczególnych linii zamieszczono w Internecie. Teraz do mieszkańców miasta trafiają ulotki w papierowej formie (można je także pobrać w wersji elektronicznej ze strony Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu). Do końca roku rozdysponowanych zostanie 75,5 tys. egzemplarzy takich dwustronnych informatorów. Dodatkowo informatory będą udostępnione 31 grudnia jako wkładki do regionalnych gazet.

Informacje o nowościach komunikacyjnych zostały też umieszczone na przystankach oraz w pojazdach komunikacji miejskiej.

R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl