Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-12-30 19:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Ratusz ogłosił przetarg na budowę ulicy Towarowej

Olsztyn24
„Stara” ul. Towarowa na odcinku od ul. Leonharda do Budowlanej zostanie przebudowana
Urząd Miasta Olsztyna ogłosił przetarg na budowę nowej ulicy Towarowej. To jedna z ważniejszych inwestycji, jakie miasto chce przeprowadzić w najbliższych latach. Nowy trakt ma prowadzić do węzła na południowej obwodnicy Olsztyna po wschodniej stronie miasta. Dodajmy, że połączenie miejskich ulic z obwodnicą Olsztyna należy do zadań miasta.

Inwestycja składać się będzie z kilku zadań, m.in. budowy ul. Towarowej od skrzyżowania z ul. Budowlaną do obwodnicy, przebudowy odcinka od ul. Leonharda do ul. Budowlanej, przebudowy ul. Budowlanej i budowy przy niej zbiornika retencyjnego oraz przebudowy ul. Lubelskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Budowlaną do zaprojektowanego węzła drogowego na obwodnicy.

Teraz ratusz czeka na wnioski potencjalnych wykonawców o dopuszczenie do przetargu. Do składania ofert zaproszonych zostanie sześciu najlepszych, którzy mają największe doświadczenie, odpowiedni potencjał i zdolności finansowe do realizacji takiej inwestycji. Zwycięzca przetargu będzie mieć 27 miesięcy od podpisania umowy na zrealizowanie zadania.
R E K L A M A
banner
Budowa nowej ulicy Towarowej ma być współfinansowana z unijnego Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl