Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email GB | 2016-01-03 16:12 | Rozmiar tekstu: A A A

W Sosnowcu bez podium

Olsztyn24
Cezary Białecki (drugi z lewej) na turnieju w Sosnowcu | Więcej zdjęć »
W sobotę (2.01) w Sosnowcu odbył się III Puchar Polski Juniorów w szabli. W turnieju wystąpił Cezary Białecki, mieszkaniec Barczewa, zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Jako junior młodszy musiał się zmierzyć z bardziej doświadczonymi i starszymi zawodnikami, ale znając charakter Czarka wiedzieliśmy, że zawodnik z Warmii łatwo z turniejem się nie pożegna.

Pucharowe zawody zaczęły się od walk grupowych. W tej fazie na stoczonych 12 walk Czarek Białecki wygrał 10 i awansował dalej.

W pierwszej turze pucharowej miał wolny los ze względu na dobre rozstawienie po walkach grupowych. W 1/32 spotkał się z zawodnikiem KKSZ Konin. Wygrywając z nim 15-5, awansował do najlepszej 16. turnieju, gdzie również trafił na zawodnika KKSZ Konin. Tym razem lepszy był przeciwnik Czarka, wygrywając 15-11, wyeliminował naszego zawodnika z turnieju.
R E K L A M A
banner
W Sosnowcu Czarek Białecki nie stanął na podium, zajął jednak dobre, 10. miejsce.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.