Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-01-12 18:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Ferie Zimowe w Muzeum Sportu

Olsztyn24
(fot. archiw. Muzeum Sportu)
Z myślą o młodych mieszkańcach regionu, Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie proponuje godzinne zajęcia „Ferie w Muzeum Sportu”. Zajęcia będą się odbywały w czasie ferii zimowych, tj. od 25 stycznia do 5 lutego 2016 r. Ich celem jest zapoznanie młodzieży z piękną ideą olimpiad, historią Igrzysk Olimpijskich, zarówno letnich jak i zimowych, poznanie warmińsko-mazurskich olimpijczyków oraz pamiątek związanych z ich sukcesami.

Rok 2016 jest bardzo bogaty w imprezy najwyższej światowej rangi. Wymienić tu trzeba przede wszystkim Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, które odbywać się będą w Polsce, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Paryżu, z udziałem reprezentacji Polski, czy najważniejszą imprezę roku – letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Podczas spotkań w muzeum młodzież będzie miała okazje poznać bliżej regulaminy i zasady rozgrywek podczas tych imprez.

Dodatkową atrakcją zajęć będą konkursy plastyczne i historyczne o tematyce sportowej. Za najciekawsze prace przewidziane są symboliczne upominki oraz nagrody niespodzianki.
R E K L A M A
banner
Uczestnikom zajęć zaprezentowane zostaną filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy I oraz II konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii i Mazur”. Będzie można poznać sylwetki takich sportowców i trenerów jak: Mirosław Rybaczewski, Krzysztof Hołowczyc, Mieczysław Doroszuk, czy Urszula Szubzda,

- Prosimy, by zorganizowane grupy anonsowały swoje przybycie na kilka dni wcześniej, kontaktując się z placówką telefonicznie pod numerami (89) 5331747 lub 519566849
- informuje Tomasz Lenkiewicz z Muzeum Sportu w Olsztynie. - Zapraszamy również osoby indywidualne do zwiedzania naszej placówki.

Przypominamy, że Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego znajduje się na II piętrze Hali Widowiskowo-Sportowej Urania przy al. Piłsudskiego 44.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.