Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-01-13 19:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Na camping do Olsztyna?

Olsztyn24
Słoneczna Polana to urokliwe miejsce
Hotele, hostele, pensjonaty - takich miejsc noclegowych w Olsztynie nie brakuje. Jest szansa, że miasto zyska kolejny element bazy noclegowej.

Jeśli zwiedzać albo odpoczywać, to tylko w taki sposób, jaki najbardziej nam służy. Jedni wolą wielogwiazdkowe hotele z pełną obsługą, innym wystarcza miejsce na podłodze. Nie brakuje też osób, które wybierają wypoczynek jak najbliżej natury. Taką możliwość daje nocowanie w namiocie, domku letniskowym, camperze lub przyczepie - mówiąc w skrócie: na campingu.

Jest szansa, że takie miejsce z prawdziwego zdarzenia będzie także w Olsztynie. Miasto szuka najemcy terenu o powierzchni 50 tys. m2, nad Jeziorem Ukiel, w pobliżu Słonecznej Polany.
R E K L A M A
banner
Od przyszłego dzierżawcy oczekiwane będzie zorganizowanie pola namiotowego, 60 pokoi w domkach kempingowych, 30 stanowisk dla camperów i przyczep campingowych i parkingu na co najmniej 60 miejsc. Ponadto wymagane będzie zaplecze - sanitariaty, kuchnia, sklep spożywczy, świetlice, sauny, pralnia i miejsce na odpady. Budynki powinny stanąć nie bliżej niż 70 m od brzegu jeziora.

Przetarg odbędzie się 12 lutego. Zwycięzca powinien rozpocząć inwestycję w ciągu roku od podpisania umowy dzierżawy oraz zakończyć ją w ciągu 3 lat od podpisania umowy. Miasto planuje wydzierżawienie terenu na 20 lat, zaś wywoławczą stawkę miesięcznego czynszu określiło na 2 tys. złotych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl