Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Wizja Lokalna | 2016-01-29 11:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Jaka Łynostrada? Wnioskodawcy przepytają mieszkańców

Olsztyn24
Jaka Łynostrada? Asfaltowa czy utwardzona?
Odseparowana czy wspólna? Asfaltowa czy utwardzona? Na takie między innymi pytania mieszkańcy będą mieli okazję odpowiedzieć w najbliższych tygodniach. Ruszyła akcja ankietowa na temat założeń przyszłej trasy pieszo-rowerowej nad rzeką Łyną.

Zwycięski projekt zeszłorocznego Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego nabiera powoli kształtów. Ratusz zapowiada, że dokumentacja i pozwolenia będą gotowe do końca kwietnia. Tymczasem wnioskodawcy ze stowarzyszeń Wizja Lokalna i Forum Rozwoju Olsztyna, już teraz postanowili zapytać mieszkańców o zdanie.

- Składając w zeszłym roku projekt Łynostrady celowo nie definiowaliśmy jego parametrów. Chcieliśmy by inicjatywa ta była do końca obywatelska. Dzięki akcji ankietowej i późniejszym konsultacjom, każdy może mieć wpływ na koncepcję zagospodarowania terenów nad Łyną - przekonuje Paweł Klonowski ze stowarzyszenia Wizja Lokalna.
R E K L A M A
banner
W zapowiadanej ankiecie mieszkańcy znajdą pytania o charakter tras, umiejscowienie względem rzeki, sposób odseparowania, rodzaj nawierzchni, sposób oświetlenia i rodzaje infrastruktury dodatkowej.

- Akcja ankietowa potrwa do końca lutego, następnie wyniki przekazane zostaną projektantowi trasy, wyłonionemu już zresztą przez Urząd Miasta. Kolejnym etapem działań będą konsultacje społeczne, które wspólnie z miejskimi urzędnikami, będziemy chcieli przeprowadzić po zakończeniu wstępnych prac projektowych - mówi Rafał Ostoja-Lniski, koordynator badań.

Ankietę wypełnić można raz. Na bazie wyników przygotowany zostanie raport, który wskazać ma projektantowi tras kierunek prac.

Ankieta dostępna jest pod adresem: www.ebadania.pl/39a7c4d92c1da2bd.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl