Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2016-01-29 17:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Kosmiczne ferie w Abecadle

Olsztyn24
Kosmiczne ferie w Abecadle (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Na czas ferii zimowych w wielu filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie przygotowano spotkania obfitujące w mnóstwo atrakcji, których adresatami są dzieci. Dzisiaj (29.01) podejrzeliśmy, jak milusińscy bawią się w Abecadle, na zajęciach z cyklu Kosmiczne ferie pod tytułem „Kosmos na wesoło”.

Dla dzieci w wieku powyżej 6 lat przygotowano gry, zagadki i kalambury kosmiczne. Uczestnicy dzisiejszego wydarzenia zostali podzieleni na trzy grupy i każda z nich miała do wykonania przeróżne zadania. Podstawowym było odszukanie śladów, które zostawił kosmita czyli wyciętych z papieru różnokolorowych stóp tego małego stworka. W czasie tej zabawy dzieci miały do wykonania mnóstwo zadań, np. wyklejanie gwiazdozbioru Wielkiej Niedźwiedzicy, zapamiętywanie przedmiotów, przeciąganie liny czy wuykonanie kosmity z balonów.

Na zakończenie zajęć drużyny wykonały najbardziej dla nich ciekawe zadanie - wystrzelenie rakiety. Brzmi imponująco, ale wystarczy mieć balon, nitkę, kawałek rurki i taśmę klejącą, aby nawet w domu można było powtórzyć tę niesamowitą zabawę.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Kosmiczne ferie w Abecadle

»

29-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl