Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-01-31 01:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Słoneczna Polana budzi się do życia

Olsztyn24
Właściciele klubu liczą na sukces | Więcej zdjęć »
Kalendarzowa zima w pełni, ale ani się nie obejrzymy, jak nastaną ciepłe dni. Lody stopnieją, a na Jeziorze Ukiel pojawią się żaglówki, dla których bazą będzie m.in. oddany do użytku we wrześniu ubiegłego roku Ośrodek Żeglarstwa Wodnego i Lodowego „Słoneczna Polana”.

Ośrodek powoli już budzi się do życia. Od kilku miesięcy działa tam wypożyczalnia sprzętu sportowego (na razie zimowego), gromadzone są żaglówki, lada moment uruchomiona zostanie restauracja. A w sobotni (30.01) wieczór ruszył tam klub Marina Fitness & Spa. Miłośnicy rekreacyjnej gimnastyki nie muszą więc czekać do wiosny, by znaleźć powód do odwiedzin tak urokliwego miejsca, jakim jest „Słoneczna Polana”.

- Oferujemy przepiękną siłownię z wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym, markowym sprzętem. Do tego mamy wellness, w ramach którego oferujemy jacuzzi i trzy sauny: na podczerwień, suchą i mokrą - mówi Anna Jabłońska, współwłaścicielka nowo otwartego klubu. - W naszej ofercie są też masaże, treningi personalne, doradztwo dietetyczne i odchudzanie.
R E K L A M A
banner
Prowadzące klub trzy młode olsztyńskie małżeństwa, których liderem jest Czesław Kochanowski, są przekonane, że klub będzie cieszył się dużym wzięciem, nie tylko ze względu na interesującą ofertę, ale także z powodu lokalizacji.

- Mamy dość istotną przewagę nad innymi klubami tego typu w Olsztynie i okolicach - mówi Anna Jabłońska. - Korzystający z naszych usług będą mieli piękny widok przez przeszkloną ścianę na Jezioro Ukiel i na panoramę Olsztyna, a latem część tej ściany będzie można rozsunąć i ćwicząc w klubie, być jednocześnie na łonie natury. Jezioro będzie na wyciągnięcie ręki, a oddychać będziemy świeżym powietrzem.

W sobotę olsztynianie mogli zapoznać się z ofertą klubu, a już od 1 lutego będą mogli regularnie korzystać z jego usług. Klub ma być czynny we wszystkie dni tygodnia w godzinach 6-21.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [5]
~Aga / 2016-02-04 10:30
Najlepszy jest film.... od 4,40 minuty . SZOK , a dodatkowo Pani na saunie jak zobaczyła panów w kufajkach hahahah oglądać z fonią .
~P.j / 2016-02-01 07:41
Hm urokliwa lokalizacja ale czy nie za daleko od miasta?
~Jaki / 2016-01-31 16:28
Bez bazy hotelowej i miejskiego skomunikowania Słoneczna Polana niema szans egzystencji.
~Mig / 2016-01-31 16:03
Ciekawie ile kosztuje artykuł sponsorowany, bo chyba nie za darmo tutaj zamieszcza się takie informacje :)
~wot / 2016-01-31 10:46
Czterech panów i dwie kobiety = trzy młode małżeństwa. Bywa i tak.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie Marina Club Fitness & Spa na Słonecznej Polanie w Olsztynie

»

30-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl