Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-02-12 19:29 | Rozmiar tekstu: A A A

SLD zakasuje rękawy do walki o powrót w sejmowe ławy

Olsztyn24
Od lewej: Marcin Kulasek, Włodzimierz Czarzasty i Władysław Mańkut | Więcej zdjęć »
Sojusz Lewicy Demokratycznej zwiera szyki do walki o ponowne zaistnienie na polskiej scenie politycznej. Z wizytami do rad wojewódzkich partii jeździ jej nowy przewodniczący - Włodzimierz Czarzasty. Dzisiaj (12.02) zawitał do Olsztyna.

Jednym z punktów dzisiejszej wizyty nowego przewodniczącego w stolicy Warmii i Mazur było spotkanie z dziennikarzami, podczas którego ogłosił wybór lokalnego działacza partii Marcina Kulaska na sekretarza generalnego SLD oraz zaprezentował plan działania partii na najbliższe miesiące, mający spowodować powrót partii do Sejmu.

Czarzasty przyznał, że część działań podjętych przez jego ugrupowanie przed ostatnimi wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi było „niemądrych”, i że wnioski z ich konsekwencji zostały wyciągnięte. Zapowiedział również, że SLD w kolejnych wyborach wystąpi we własnych barwach, jednak chciałby połączyć pod szyldem partii również innych lewicowych działaczy.
R E K L A M A
banner
Więcej informacji o spojrzeniu przewodniczącego na dalsze losy partii i o planach jej odnowy dostępnych jest w zapisie wideo z dzisiejszego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~były SLD / 2016-02-16 10:16
Czarzasty to człowiek-lider SLD nie liczący się z e swoim elektoratem?Jego wystąpienia w sweterkach to brak empatii dla członków tego ugrupowania.Panie Czarzasty czas najwyższy zaprzestać reklamy swetrów w mediach.Poważny liczący się lider lewicy winien poważnie wyglądać.
~zakasuje rekawy sweterka? / 2016-02-13 10:53
Włodzimierz Czarzasty szef SLD z racji swojej funkcji winien mieć szacunek do swoich pretorian, występowanie w sweterkach na różnych imprezach ,w TVP itp, to lekceważenie elektoratu.Czas aby ktoś mu zwrócił uwagę.Marynarkę można już kupić w cenie sweterka.
~wot / 2016-02-12 22:51
SLD? Maryla Rodowicz: - "Ale to już było i nie wróci więcej..."
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie prasowe z Włodzimierzem Czarzastym w Olsztynie

»

12-02-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl