Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
ep | 2016-02-18 12:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Zespół Placówek Edukacyjnych wyróżniony w ogólnopolskim konkursie Szkoła z Klasą

Olsztyn24
Wyróżnieni nauczyciele ZPE (fot. ZPE)
Katarzyna Śliwińska, Mariusz Adamowicz i Michał Śliwiński zdobyli wyróżnienia i tytuł PROJEKTanta Edukacji w ogólnopolskim konkursie "Szkoła z klasą" wydawnictwa Nowa Era. A całą szkołę uhonorowano certyfikatem „Dobrze zaPROJEKTowana szkoła”. - To nagroda przede wszystkim dla uczniów - twierdzą zgodnie laureaci.

W VI edycji konkursu „Projekt z klasą” o granty wydawnictwa oświatowego Nowa Era rywalizowało 477 projektów edukacyjnych z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały aż trzy: „Od uprawy do potrawy”, traktujący o zdrowym żywieniu i realizowany w SPDP przez Michała Śliwińskiego, przyrodniczo - historyczno - geograficzny „Czy nasze województwo jest cennym przyrodniczo terenem?” przygotowywany przez uczniów gimnazjum pod okiem Mariusza Adamowicza oraz Integracyjny Teatr Tańca AUTentYcZni My Katarzyny Śliwińskiej, Anny Wangin, Magdaleny Bielickiej, Beaty Małko, Oksany Ortyńskiej i Leny Kuczyńskiej. Tym razem nie udało się zdobyć głównej nagrody, ale wszystkie trzy projekty zostały wyróżnione. Nauczyciele otrzymali specjalne certyfikaty i tytuł PROJEKTant Edukacji. Co więcej, ZPE uhorowano tytułem „Dobrze zaPROJEKTowana szkoła”.

- To kolejny dowód na to, że koncepcja naszej pracy jest właściwa - podsumowuje Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE.
R E K L A M A
banner
- Jestem bardzo zadowolony z werdyktu - mówi Mariusz Adamowicz, nauczyciel biologii w gimnazjum ZPE. - Wyróżnienie należy się jednak w pierwszej kolejności uczniom pracującym nad projektem „Czy nasze województwo jest cennym przyrodniczo terenem?”. Bardzo zaangażowali się w zbieranie materiałów, wykazują się inwencją, a to cieszy najbardziej.

Ostateczny efekt projektu szkolna społeczność pozna 8 czerwca, na specjalnym apelu z udziałem Wandy Agnieszki Jabłońskiej, dyrektor ZPE i Sylwii Przybylińskiej, wicedyrektor ds. gimnazjum i SPDP.

- Fajnie, że nas wyróżniono - mówi Klaudia Kiczor, uczennica gimnazjum ZPE. - Projekt jest ciekawy i na pewno spodoba się wszystkim.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl