Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-02-26 14:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Finisaż wystawy „Pejzaż w zagrożeniu” Janusza Połoma i spotkanie z artystą odbyło się w BWA

Olsztyn24
Janusz Połom i prowadząca spotkanie dziennikarka Ewa Zdrojkowska (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W BWA Galerii Sztuki w Olsztynie odbył się wczoraj (25.02) finisaż wystawy „Pejzaż w zagrożeniu” autorstwa Janusza Połoma. Podczas finisażu miało miejsce spotkanie z artystą, poprowadzone przez dziennikarkę radiową Ewę Zdrojkowską, a także promocja albumu „Na 275. kilometrze”.
    

Spotkanie było nie lada gratką dla sympatyków Janusz Połoma, którzy zgromadzili się bardzo licznie. Mogli oni nie tylko podziwiać jego prace, ale też uczestniczyć w rozmowie z artystą. A rozmawiano m.in. o twórczej pracy autora, o życiu, fotografii, wystawie i oczywiście o promowanym „świeżutkim” albumie.

Artysta opowiadał o fotografiach, które znalazły się w tym wydawnictwie. Zawarł w nim ważne dla niego zdjęcia takie jak jego pierwsze zdjęcie (zrobione w 1966 roku) i zdjęcie, które było jego debiutem prasowym. Poruszył także kwestię genezy tytułu albumu i emocji, jakie towarzyszą powstawaniu fotografii.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl