Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2016-02-26 19:21 | Rozmiar tekstu: A A A

W Galerii Warmińskiej już wiosna

Olsztyn24
Zielona wyspa w Galerii Warmińskiej (fot. Galeria Warmińska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Jeśli nie możesz się doczekać wiosny, śpiewu ptaków i zielonych liści na drzewach, zapraszamy Cię do Galerii Warmińskiej, gdzie wiosna... już jest!

Zima się nie spisała, wiosny wciąż nie ma. Pogoda, jaką od kilku tygodni mamy na Warmii, ani nie nastraja optymistycznie, ani nie dodaje sił do działania. Wychodząc naprzeciw wszystkim stęsknionym za kwiatami, ptakami i liśćmi na drzewach Galeria Warmińska urządziła w swoich wnętrzach zieloną wyspę: na specjalnie wydzieloną przestrzeń nawieziono ziemię, a w niej zasadzono drzewa i wiosenne kwiaty. Do tego urządzono sadzawkę, nad którą brodzi bocian, i w której taplają się kaczki, na młyńskim kole szemrze woda, a w tle słychać świergot ptaków.

- Nasi klienci chętnie ucinają sobie chwilkę odpoczynku na wiosennej wyspie. Przysiadając na kilka chwil na ławce i wsłuchując się w odgłosy natury naprawdę można naładować sobie akumulatory. Zanim przyjdzie wiosna zapraszamy do nas -
zachęca dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Na wiosennej wyspie będzie można odpoczywać do 3 kwietnia.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl