Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2016-02-27 16:13 | Rozmiar tekstu: A A A

„Tele-Czytanki” dla najmłodszych tym razem na temat nocnych dźwięków

Olsztyn24
„Tele-Czytanki” w filii nr 9 MBP w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbyły się dzisiaj (27.02) zajęcia dla najmłodszych z cyklu „Tele-Czytanki”. W tym miesiącu tematem przewodnim zajęć były słyszane w nocy dźwięki, które mogą niepokoić dzieci.

Spotkanie miało tajemniczy tytuł „Szur szur ćwir plum”. Bohaterem spotkania, przygotowanego przez Ninę Ulewską, był Tymek, mała żabka z bajki „Szur szur ćwir plum!” Kitty Crowther. Bajkowy Tymek bardzo bał się nocy, a dokładniej odgłosów, jakie wtedy słyszał.

Na początku dzieci wysłuchały opowieści o żabce. Wiele z nich z pewnością rozumiało rozterki głównego bohatera, który tak bardzo obawiał się dziwnych dźwięków. Dzięki tej bajce maluchy mogły choć trochę oswoić swoje nocne lęki.
R E K L A M A
banner
Jak zawsze na „Tele-Czytankach” było wiele atrakcji: różne zabawy, w których dźwięk był bardzo istotny, konkurencje z udziałem opiekunów, praca plastyczna - wykonanie oryginalnego obrazu przedstawiającego księżyc, a wszystko to wśród cudownych dekoracji i w przesympatycznej atmosferze.
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl