Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2015-11-07 18:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Noc w bibliotece w cyrkowym wydaniu

Olsztyn24
Zabawa z klaunami w roli głównej (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczorajszego (6.11) wieczoru Filia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie zamieniła się w arenę cyrkową. W tym roku bibliotekarki przygotowały dla dzieci wyjątkową zabawę pt. „Ale cyrk! Kolorowa noc w bibliotece”.

Wszystkich zgromadzonych przywitał jeżdżący na hulajnodze klaun. Były magiczne sztuczki i żonglerka w wykonaniu prowadzących imprezę klaunów - Janinki i Wieśka, czyli pań bibliotekarek Niny i Miry. W ten niezwykły wieczór bibliotekę odwiedzili także iluzjoniści z Invisible Man Studio Aerografii i Animacji Cyrkowej z miejscowości Gardzień niedaleko Iławy.

Pani Magda i pan Rafał zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności zapatrzonym w nich dzieciom. Po pokazach iluzjonistycznych, do których zaprosili też małych uczestników zabawy, opowiedzieli o swojej pracy. Zorganizowano także warsztaty plastyczne, w trakcie których dzieci wykonały poi - rekwizyt cyrkowy, potocznie nazywany przez cyrkowców „skarpetą”, który zabrały do domów, aby służył im do cyrkowej zabawy.
R E K L A M A
banner
Cyrkowe szaleństwa, sztuczki, tańce i wiele innych atrakcji, które zachwyciły dzieci, trwały aż do północy, a na kolejną noc w bibliotece z pewnością będą czekać z ogromną niecierpliwością.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Zabawa pt. „Ale cyrk! Kolorowa noc w bibliotece”

06-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl