Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-11-07 18:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Noc w bibliotece w cyrkowym wydaniu

Olsztyn24
Zabawa z klaunami w roli głównej (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczorajszego (6.11) wieczoru Filia nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie zamieniła się w arenę cyrkową. W tym roku bibliotekarki przygotowały dla dzieci wyjątkową zabawę pt. „Ale cyrk! Kolorowa noc w bibliotece”.

Wszystkich zgromadzonych przywitał jeżdżący na hulajnodze klaun. Były magiczne sztuczki i żonglerka w wykonaniu prowadzących imprezę klaunów - Janinki i Wieśka, czyli pań bibliotekarek Niny i Miry. W ten niezwykły wieczór bibliotekę odwiedzili także iluzjoniści z Invisible Man Studio Aerografii i Animacji Cyrkowej z miejscowości Gardzień niedaleko Iławy.

Pani Magda i pan Rafał zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności zapatrzonym w nich dzieciom. Po pokazach iluzjonistycznych, do których zaprosili też małych uczestników zabawy, opowiedzieli o swojej pracy. Zorganizowano także warsztaty plastyczne, w trakcie których dzieci wykonały poi - rekwizyt cyrkowy, potocznie nazywany przez cyrkowców „skarpetą”, który zabrały do domów, aby służył im do cyrkowej zabawy.
R E K L A M A
banner
Cyrkowe szaleństwa, sztuczki, tańce i wiele innych atrakcji, które zachwyciły dzieci, trwały aż do północy, a na kolejną noc w bibliotece z pewnością będą czekać z ogromną niecierpliwością.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Zabawa pt. „Ale cyrk! Kolorowa noc w bibliotece”

»

06-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl