Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-02-29 15:58 | Rozmiar tekstu: A A A

100 dni rządu PiS w oczach warmińsko-mazurskiej PO

Olsztyn24
Od lewej: Marcin Kuchciński, Anna Wasilewska i Janusz Cichoń | Więcej zdjęć »
W ostatnim czasie głośno jest o tak zwanej studniówce rządu Prawa i Sprawiedliwości pod wodzą premier Beaty Szydło, minęło bowiem sto dni od jego powołania. Oznacza to, że nadszedł czas na podsumowanie tego okresu i ocenę dotychczasowych dokonań ekipy rządzącej.

Według opozycyjnej Platformy Obywatelskiej, realizacja przedwyborczych obietnic PiS wypadła bardzo mizernie. O tym, dlaczego członkowie tej partii krytycznie odnoszą się do wspomnianych działań, opowiedzieli dzisiaj (29.02), podczas specjalnie w tym celu zwołanego spotkania z dziennikarzami w Biurze Zarządu Regionu PO w Olsztynie.

Posłowie Anna Wasilewska i Janusz Cichoń oraz Marcin Kuchciński, członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego, odnieśli się między innymi do obecnej sytuacji w sejmie, sposobu procedowania zmian ustawowych, braku współpracy między rządzącymi a opozycją nad sprawami istotnymi dla obywateli, wprowadzania nowych podatków wbrew wcześniejszym obietnicom oraz zmianom w edukacji.
R E K L A M A
banner
Osoby zainteresowane tematem zapraszamy do zapoznania się z zapisem wideo spotkania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Działacze Platformy Obywatelskiej o 100. dniach rządu Beaty Szydło

29-02-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl