Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-03-02 16:48 | Rozmiar tekstu: A A A

PO rusza na ratunek oświacie

Olsztyn24
Od lewej: Anna Wasilewska, Jacek Protas i Janusz Cichoń | Więcej zdjęć »
„Teraźniejszość i przyszłość polskiej szkoły” to tytuł konferencji, która odbyła się dzisiaj (2.03) w Hotelu Omega w Olsztynie. Wydarzenie zorganizowały Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska oraz Zarząd Regionu Warmińsko-Mazurskiego Platformy Obywatelskiej RP wiedzione - jak twierdzą ich przedstawiciele - chęcią przeciwdziałania (lub chociaż ograniczenia ich niekorzystnych skutków) zmianom w oświacie zapowiadanym przez rząd.

Celem konferencji skierowanej do samorządowców na co dzień zajmujących się zagadnieniami edukacyjnymi, a także przedstawicieli szkół i związków zawodowych była szeroka rozmowa na temat przyszłości polskiej szkoły, zwrócenie uwagi i przyjrzenie się zmianom podejmowanym przez rząd, szczególnie w sprawie organizacji pracy szkół i przedszkoli w kontekście zniesienia obowiązku szkolnego dla sześciolatków oraz planów likwidacji gimnazjów (konsekwencje dla uczniów, nauczycieli oraz organów prowadzących).

Dzisiejsza konferencja ma być jedną z wielu, które w najbliższym czasie odbędą się w naszym regionie. Zebrane w ich trakcie wnioski, pomysły i rozwiązania zostaną przekazane Minister Edukacji Narodowej Annie Zalewskiej.
R E K L A M A
banner
Więcej na temat działań podejmowanych w tym temacie przez rząd oraz PO w zapisie wideo z briefingu prasowego, który miał miejsce przed dzisiejszą konferencją. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~widz / 2016-03-05 13:42
A co PO zrobiła z niektórymi ludźmi kultury, na co pozwoliła, jak pomogła zniszczyć cały dorobek ich życia. Ludzie kultury to pamiętają i zapamiętają. Nigdy więcej PO w naszym mieście i regionie. Wszystko co reprezentujecie jest udawane, sztuczne i niestety prymitywne. Bez kultury!
~ala / 2016-03-03 09:40
platforma sie skonczyla przez 4 lata nieudolnych rzadow pozwolila pslowi na nepotyzm zabrala kase z ofe nie posprzatala w gornictwie a twarza jest nauczyciel odpowiedzialny ca termy w lidzbarku ciemny lud tego nie kupuje
~korek1 / 2016-03-02 20:44
Koniec waszych ,,rządów'' i teraz PO herbacie sami sobie zasłużyliście na taki los los przegranych ale tak się dzieje jak władza boi się obywateli i staje się butna i wroga dla społeczeństwa. Wyrazy twarzy na zdjęciu adekwatne do możliwości i dobrze czas na rozliczenia i odPOwiedzialność za wyrządzone szkody dla narodu. Polacy to jednak mądry naród czego nie można POwiedzieć o komuszym Olsztynie tu te dziadostwo jak PO dalej ma dobre notowania lecz w regionie już nie tak wesoło.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Briefing prasowy PO dot. zmian w oświacie

»

02-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl