Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-03-21 20:06 | Rozmiar tekstu: A A A

Filharmonia podziękowała partnerom

Olsztyn24
Grupa wyróżnionych (fot. FWM) | Więcej zdjęć »
Zorganizowany 11 marca br. uroczysty koncert z okazji jubileuszu 70-lecia działalności Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie rozrósł się znacząco ponad zaplanowane wcześniej ramy czasowe. Koncert Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego, a później amerykańskiej pianistki Kate Liu oraz uroczystość wręczenia jubileuszowych odznaczeń i wyróżnień trwała blisko 5 godzin. Stąd też zabrakło czasu na podziękowania w czasie uroczystości wszystkim, którzy przyczynili się lub przyczyniają do prosperity olsztyńskiej filharmonii. Nie oznacza to jednak, że dyrekcja tej instytucji zapomniała o tej grupie, często bezimiennych, osób, dzięki którym filharmonia osiąga sukcesy.

Dzisiaj (21.03) dyrektor Piotr Sułkowski zaprosił przedstawicieli instytucji i firm, a także osoby prywatne współpracujące z kierowaną przez niego filharmonią, na kameralną uroczystość, by podziękować za dotychczasowe wsparcie i prosić o jeszcze. Dla zaproszonych przygotowano 21 z 140. wybitych specjalnie na 70-lecie filharmonii okolicznościowych medali, oraz kopię partytury i słów Roty, skreślonych rękami Feliksa Nowowiejskiego i Marii Konopnickiej.

Te pamiątkowe przedmioty trafiły m.in. do rąk szefów regionalnych oddziałów publicznego radia i telewizji i do regionalnych gazet. Wśród wyróżnionych znalazła się też nasza redakcja. Dziękujemy!

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Miki / 2016-03-22 14:09
Gratuluję Panie Wacławie, zawsze mozna liczyć na rzetelną informacje na Pana Portalu. pozdrawiam serdecznie :)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.