Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2016-04-11 13:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Błękitna Sobota pomoże w diagnozie autyzmu

Olsztyn24
 
Niepokoisz się, że Twoje dziecko zachowuje się inaczej niż inne? Podejrzewasz, że może mieć autyzm albo inne zaburzenie rozwoju? Przyjdź w sobotę (16.04) na bezpłatne konsultacje do Zespołu Placówek Edukacyjnych – ul. Turowskiego 1, Olsztyn. Tutaj dowiesz się więcej i uzyskasz kompleksową pomoc od specjalistów.

Dzień darmowych porad specjalistycznych w godz. 8 – 15 organizuje współpracujące z ZPE Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce. Żeby przyjść, wystarczy wcześniej zadzwonić pod numer 89 538 92 61 i umówić się na godzinę.

– Błękitną Sobotę nieprzypadkowo organizujemy właśnie w kwietniu, Światowym Miesiącu Wiedzy o Autyzmie. Nieprzypadkowa jest też nazwa, bo kolor niebieski jest międzynarodowym symbolem autyzmu – mówi Wanda Agnieszka Jabłońska, przewodnicząca Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce i dyrektor ZPE. – To doskonała okazja, by podnieść świadomość społeczną o tej niepełnosprawności, pomóc rodzinom dotkniętym problemem w jak najwcześniejszym uzyskaniu diagnozy i rozpoczęciu terapii u dziecka, co znacznie zwiększa szanse na jego dobre funkcjonowanie w przyszłości.
R E K L A M A
banner
Podczas Błękitnej Soboty będzie można skorzystać z szerokiej gamy porad.

– Psychologicznych, logopedycznych, z zakresu integracji sensorycznej i rehabilitacji ruchowej – wyliczają Julita Mikołajska i Iwona Olszewska, koordynatorki inicjatywy. – Będą również porady formalno–prawne i z alternatywnych metod komunikacji dla dzieci z zaburzeniami mowy. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek czy zaburzenia dziecka. Niewykluczone, że od Błękitnej Soboty rozpocznie się regularna, bardzo potrzebna terapia czy rehabilitacja.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl