Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-04-27 21:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowe narzędzie do konsultacji

Olsztyn24
 
„Pieszy w mieście” czyli ocena komfortu i bezpieczeństwa poruszania się po Olsztynie to pierwsze konsultacje, które zostaną zebrane w ramach testowanej przez olsztyński Urząd Miasta platformy konsultacyjnej „W Dialogu”.

- Zanim rozpoczniemy testowanie platformy, zapraszamy do komentowania materiałów, które tam zamieściliśmy - zachęca Aneta Szpaderska, dyrektor Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego. - Zależy nam na państwa wsparciu i dostępności informacji, aby żaden mieszkaniec nie czuł się wykluczony z możliwości wniesienia wkładu do mających się odbyć dyskusji.

Projekt „W Dialogu” został przygotowany przez konsorcjum w składzie: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Związek Miast Polskich, Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania oraz Studio Promocji MIT. To zbiór narzędzi internetowych, które mają wspierać dobre planowanie i przejrzystość procesu konsultacji społecznych.
R E K L A M A
banner
Aby efektywnie je wykorzystać, potrzeba współpracy z mieszkańcami i dlatego już dziś miasto zachęca do aktywnego uczestnictwa w projekcie. Aby skomentować materiały, należy:

» Zarejestrować się na platformie internetowej „W Dialogu”, testo.dialog.ii.pw.edu.pl/citizen,
» Dołączyć do komentowania materiałów.

Aby dowiedzieć się, jak działa platforma, można skorzystać z krótkich filmów instruktażowych. Linki do nich są dostępne po wejściu na panel mieszkańca. Pierwsza runda komentowania materiałów zakończy się 8 maja. W przypadku pytań technicznych dotyczących platformy można je kierować do zespołu „W Dialogu” na adres email: wdialogu@uw.edu.pl.

Ostateczne terminy dyskusji zostaną podane po przygotowaniu ostatecznej wersji materiałów informacyjnych. Więcej o projekcie na www.wdialogu.uw.edu.pl

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl