Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email VIII LO | 2016-04-28 21:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Siatkarze VIII Liceum Ogólnokształcącego mistrzami Olsztyna i województwa

Olsztyn24
Mistrzowie województwa i Olsztyna z VIII LO
W środę (27.04) w olsztyńskiej hali Urania odbył się finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Turniej przekonująco wygrała reprezentacja VIII Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Olsztynie.

Do finału zakwalifikowały się drużyny z: VIII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, Zespołu Szkół w Braniewie, I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku i VII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Bezkonkurencyjni na boisku okazali się siatkarze Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego VIII LO, którzy wygrali wszystkie mecze i stanęli na najwyższym podium. Jest to już drugi sukces reprezentacji szkoły, która miesiąc wcześniej zdobyła mistrzostwo Olsztyna szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja VIII LO nie przegrała żadnego spotkania, zarówno w rozgrywkach miejskich, jak również wojewódzkich.
R E K L A M A
banner
Pod opieką trenera Rafała Wiśniewskiego mistrzowie województwa warmińsko -  mazurskiego oraz Olsztyna  grali w składzie: Piotr Szostek Piotr – kapitan, Hubert Jankuniec, Michał Sadowski, Tomasz Koziatek, Jakub Wądołowski, Mateusz Piotrowski, Piotr Martin, Szymon Kulik, Mikołaj Niechcaj, Jakub Ciunajtis, Adrian Zawadzki, Adam Świdroń, Piotr Laskowski, Hubert Lasecki, Beniamin Zwoliński, Konrad Pszczółkowski.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.