Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-05-06 21:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Sezon wodny w Olsztynie rozpoczęty

Olsztyn24
Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Olsztynianie i przyjezdni od weekendu mogą korzystać z kolejnych atrakcji Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”. Ile osób w tym sezonie będzie odpoczywać nad największym akwenem miasta?

Poprzedni rok to sporo ponad milion odwiedzin. Można to było wyliczyć dzięki specjalnym kamerom, które działają na terenie plaży miejskiej oraz w pobliżu obiektów przy ul. Olimpijskiej.

Co ważne, centrum nad Jeziorem Krzywym żyło nie tylko latem, podczas dużych wydarzeń oraz świetnej pogody. Olsztynian oraz gości spoza naszego miasta można było tam spotkać o każdej porze roku. Wypożyczali rowery, rolki, łyżwy i narty.
R E K L A M A
banner
Teraz będzie można skorzystać z kolejnej propozycji. Od soboty (7.05) dostępny będzie sprzęt pływający. Kajaki, rowery wodne, kanu, żaglówki, deski i skutery są w wypożyczalni (działa w godz. 8.00-20.00) na parterze Kapitanatu. Łącznie na spragnionych aktywności na wodzie czeka niemal 200 sztuk sprzętu.

Zanim jednak nadejdą wakacje, warto podszkolić się w umiejętności pływania. Powinni to zrobić szczególnie ci, którzy chcieliby korzystać z uroków olsztyńskich jezior, a nie czują się zbyt pewnie w wodzie.

Od 12 maja do 26 czerwca na basenie przy ul. Głowackiego organizowane są kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się późnym popołudniem we wtorki (grupa początkująca) i w czwartki (grupa zaawansowana).

I jeszcze ważna informacja dla właścicieli łodzi wiosłowych, motorowych i jachtów. Ciągle można wynajmować miejsca do cumowania. Miejsca przy kei są dostępne w obszarze kąpielisk przy ul. Kapitańskiej oraz w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego przy Sielskiej.

Informacje na temat tegorocznego sezonu można znaleźć na stronie internetowej Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl