Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-05-18 18:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces kierownika Planety 11. Olsztynianin zajął II miejsce w konkursie na Bibliotekarza Roku

Olsztyn24
Jacek Smółka, kierownik MBM Planeta 11
Jacek Smółka, kierownik Multimedialnej Biblioteki Młodych w Olsztynie - filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, zajął II miejsce w konkursie na Bibliotekarza Roku 2015, zorganizowanym po raz szósty przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Zmagania przebiegały w kilku etapach. Najpierw trzeba było zdobyć tytuł najlepszego w swoim województwie. Później o poparcie należało się starać na terenie całego kraju.

Ocena w drugim, decydującym etapie, składała się z dwóch elementów: głosowania internautów oraz rankingu zarządów okręgów. W plebiscycie internautów olsztynianin zajął trzecie miejsce - zdobył 378 głosów i został wyprzedzony przez przedstawicielki Podkarpacia i Śląska.
R E K L A M A
banner
Podczas ustalania rankingów zarządów okręgów, ich przedstawiciele nie mogli głosować na własnych kandydatów. Jacek Smółka za najlepszego bibliotekarza został uznany przez łódzkich działaczy. Poza tym często był w pierwszej trójce.

Na podstawie tych wyników ustalone zostało ostateczne zestawienie, w którym olsztynianina sklasyfikowano na II miejscu.

- Bardzo z tego powodu się cieszę oraz dziękuję tym, którzy na mnie głosowali i dali mi wsparcie - mówi Jacek Smółka. - Ta nagroda jest jeszcze dodatkową motywacją do działania i potwierdzeniem, że to co się robi ma sens. Dziękuję bardzo także wszystkim pracownikom Planety 11, bo ta nagroda jest też docenieniem naszej biblioteki, która stara się być wyjątkowa już od 12 lat.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.