Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-05-31 15:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Bociani happening na olsztyńskiej starówce

Olsztyn24
Bociani happening (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie zaprosił dzisiaj (31.05) najmłodszych olsztynian na happening. Okazją do spotkania był obchodzony dzisiaj Dzień Bociana Białego.

Przed siedzibą funduszu na Starym Mieście zgromadziło się mnóstwo przedszkolaków, aby poprzez zabawę zdobyć wiedzę na temat bocianów. Do zabawy miały przystąpić dzieci z przedszkoli Beścik, Tempoo i Pluszowy Miś, obecni byli także uczniowie klasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Aby wprowadzić dzieci w bociani świat, zaproponowano im spotkanie z ornitologami prof. Rochem Mackowiczem i dr. Lucjanem Kleinschmidtem, którzy bardzo ciekawie opowiadali o tych ptakach. Wśród atrakcji były także: kreatywne powitanie na sportowo, strefa malowania bociana, strefa łapania żab, gigant puzzle i bocianie gniazdo. Dla chętnych maluchów przewidziano także śpiewanie, recytowanie wierszyków bądź odegranie scenki o bohaterze imprezy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Bociani happening na olsztyńskiej starówce

31-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl