Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email wb | 2016-06-04 15:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Rekord pobity! 711 osób malowało panoramę Olsztyna!

Olsztyn24
Organizatorzy próby pobicia rekordu Polski na tle namalowanego obrazu | Więcej zdjęć »
Siedemset jedenaście nazwisk znalazło się na listach uczestników próby pobicia rekordu Polski w kategorii „Największa liczba autorów jednego obrazu” zorganizowanej przez samorząd studencki Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. To oznacza, że próba zakończyła się sukcesem. Dotychczasowy rekord Polski został pobity niemal trzykrotnie!

Próba pobicia rekordu Polski rozpoczęła się wczoraj (3.06) w południe na stadionie OSW przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty olsztyńskich zespołów muzycznych i inne rozrywki dla studentów i mieszkańców Olsztyna, bowiem próba bicia rekordu Polski zastąpiła tradycyjne juvenialia, z organizacji których w tym roku Olsztyńska Szkoła Wyższa zrezygnowała.

Wczoraj próba trwała do godziny 22. Dzisiaj bramy stadionu otwarte zostały o 7. rano. Obaw o pobicie dotychczasowego rekordu liczby autorów jednego obrazu, wynoszącego 246 osób, nie było. Organizatorzy zastanawiali się jedynie, o ile ten rekord zostanie pobity. Po 24. godzinach akcji okazało się, że przygotowaną w Państwowym Liceum Plastycznym w Olsztynie planszę z panoramą Olsztyna zamalowało łącznie 711 osób, czyli prawie trzy razy więcej niż wynosił dotychczasowy rekord.
R E K L A M A
banner
Wynik jest na razie nieoficjalny. Teraz listy uczestników, dokumenty, zdjęcia i filmy wideo potwierdzające prawidłowość przeprowadzenia próby zostaną zweryfikowane przez Biuro Rekordów. Jeżeli nie będzie zastrzeżeń, rekord zostanie wpisany do Księgi Rekordów Polski.

******

Potwierdzenie ustanowienia Rekordu Polski: http://biurorekordow.pl/najwiecej-autorow-jednego-obrazu-rekord-polski/
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Finał próby bicia rekordu Polski w OSW w Olsztynie

»

04-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.