Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2016-06-06 12:23 | Rozmiar tekstu: A A A

MBP zaprasza na cykl spotkań z psychologiem dr Elżbietą Zubrzycką

Olsztyn24

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na cykl spotkań autorskich z psychologiem dr Elżbietą Zubrzycką. W trakcie spotkań poruszone zostaną tematy mające związek z codziennymi problemami dzieci oraz dorosłych.

Terminy spotkań oraz tematyka:
– 08.06 godz. 12.15 spotkanie z licealistami pt. „Przyjaźnie dobre i złe – po czym odróżnić dobry związek od toksycznego” w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
– 08.06 godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży i dorosłych „Motywacja do zmiany” w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
– 09.06. godz.10.00 spotkanie dla szkoły podst. w bibliotece Abecadło (al. Piłsudskiego 16) pt. „Wyzywasz? Wyśmiewasz?”
– 10.06 godz. 11.00 spotkanie dla gimnazjalistów „Sekrety, tajemnice, wstyd” w bibliotece nr 9 (ul. Żołnierska 47).

Dr Elżbieta Zubrzycka, mgr biologii i psychologii, doktor nauk humanistycznych. Terapeuta: ukończyła dwuletnie studium psychoterapii, trener grup Balinta (superwizja), hipnozy i technik antystresowych. 10 lat pracy z dorosłymi, dziećmi i rodzinami w poradni zdrowia psychicznego, 20 lat pracy naukowej i dydaktycznej na Uniwersytecie Gdańskim (psychosomatyka, psychoterapia, psychologia rodziny). Założycielka (1990 rok) i przez 25 lat prezes Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Autorka 5 książek dla dorosłych i 25 dla dzieci, z których wiele wykorzystywanych jest przez nauczycieli jako lektury szkolne. Szczególnie książki z Programu Przeciwdziałania Przemocy „Bezpieczne Dziecko”. Wszystkie książki dla dzieci pomagają w wychowaniu: przygotowują do życia, przekazują wartości, uczą, jak radzić sobie z najczęściej napotykanymi problemami. Każda książka zawiera dodatek dla rodziców – krótki wykład na poruszany w opowiadaniu temat połączony ze wskazówkami, jak wykorzystać treść książki w rozmowie z dzieckiem i kształtowaniu jego postaw.
R E K L A M A
banner
Podczas spotkań będzie można zakupić książki autorki w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl