Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-06 21:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze spotkają się przed Grand Slam

Olsztyn24
Pomoc w Grand Slam to tylko jedno z tegorocznych zadań Wolontariuszy Miasta Olsztyn
Przygotowania do siatkarskiego święta idą pełną mocą. Jej powodzenie będzie zależeć nie tylko od organizatorów odpowiedzialnych bezpośrednio za przebieg imprezy. Ogromną rolę do odegrania będą mieć też Wolontariusze Miasta Olsztyna. Dlatego w czwartek (9.04) o 17. w kapitanacie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel odbędzie się spotkanie organizacyjne. Mogą na nie przyjść zarówno ci, którzy już zgłosili chęć pomocy przy imprezach organizowanych przez miasto, ale także ci, którzy jeszcze tego nie zrobili.

- W zależności od chęci i możliwości praca wolontariusza polegała będzie na obsłudze punktów parkingowych, obsłudze biurowej oraz pracy przy boisku i trybunach VIP - wyjaśnia koordynatorka Miejskich Wolontariuszy, Dorota D'Aystetten. - Na spotkaniu omówione zostaną wszystkie sprawy organizacyjne oraz odbędzie się szkolenie z topografii i historii miasta. Wolontariusze pracujący przy Grand Slam otrzymają m.in. koszulki i identyfikatory uprawniające do wejścia na mecze.

Rozgrywki Pucharu Świata w siatkówce plażowej w Olsztynie odbędą się między 14 a 19 czerwca na terenie CRS Ukiel. Rywalizować będą najlepsze pary świata, z których znaczną część będzie można podziwiać przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Wśród nich będą świeżo upieczeni brązowi medaliści Mistrzostw Europy, Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel.
R E K L A M A
banner
Siatkarski turniej z cyklu Grand Slam to jedna z wielu imprez, przy okazji których miasto będzie chciało skorzystać z pomocy wolontariuszy. W tym roku przygotowano 50 miejsc dla wolontariuszyi jest jeszcze szansa, żeby się zapisać. Zgłoszenia - poza zbliżającym się spotkaniem - cały czas przyjmowane są pod adresem e-mail ngo@olsztyn.eu oraz numerem telefonu 89 522 28 21.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl