Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-06-09 22:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowie „Gastronomika” powiedzieli sportowi - tak, przemocy - nie

Olsztyn24
Gościem specjalnym zabawy był Tomasz Szewczak - mistrz świata w ju-jitsu | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie odbył się dzisiaj (9.06) Festyn pod hasłem „Sport - tak! Przemoc - nie!” zrealizowany w ramach programu rządowego „Bezpieczna +”, zakładającego między innymi działania edukacyjne w celu poprawy bezpieczeństwa uczniów w polskich szkołach.

W zabawie, która tradycyjnie co roku w czerwcu odbywa się w szkole, wzięło udział czternaście reprezentujących poszczególne klasy czteroosobowych zespołów. Każdy z tych zespołów miał za zadanie przygotować prezentację składającą się z plakatu lub rymowanki zachęcających do uprawiania sportu i rezygnacji ze stosowania jakichkolwiek form przemocy w stosunku do drugiej osoby. Oprócz tego zadania na uczniów czekały też konkurencje sprawnościowe i konkurs wiedzy o sporcie. Zwycięzców nagradzano zestawami słodyczy.

Sportowa rywalizacja na punkty przerywana była występami tanecznymi i wokalnymi uczniów. Zaplanowano również pokaz mody oraz zumby. Gościem specjalnym festynu natomiast był sportowiec Tomasz Szewczak - judoka i mistrz świata w ju-jitsu, który opowiedział uczestnikom imprezy o tym, czym dla niego jest sport i dlaczego warto go uprawiać.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Festyn „Sport - tak! Przemoc - nie!” w ZSGS

»

09-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl