Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-06-03 23:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Bajkowe postacie bawiły się na pikniku w Parku Centralnym

Olsztyn24
Piknik Postaci Bajkowych w Parku Centralnym w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Olsztyński Park Centralny był dzisiaj (3.06) miejscem dwóch dużych wydarzeń plenerowych. Park Centralny wybrały organizacje pozarządowe na miejsce II Olsztyńskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych. To miejsce też za najlepsze  na metę Parady Postaci Bajkowych i piknik dla uczestników X Światowych Dni Bajki uznało też Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Bajka.

Na uczestników wymienionych imprez w parku czekało sporo atrakcji. Przez prawie trzy godziny na scenie przy fontannie prezentowały się grupy uczestników Parady Postaci Bajkowych - przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści z olsztyńskich szkół. Wystąpili też goście spoza Olsztyna - reprezentacji Biblioteki Publicznej w Słoneczniku. Każdy występ kończył się ufundowanym przez Stowarzyszenie Bajka wielkim pucharem wypełnionym cukierkami. Były też inne słodycze - pączki i lody.

Po zejściu ze sceny mali aktorzy mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizacje pozarządowe: gier i zabaw. A że z nieba lał się żar, spora liczba małych i dorosłych dla ochłody weszła do fontanny.
R E K L A M A
banner
X Światowe Dni Bajki potrwają w Olsztynie do niedzieli, a zakończy je Bajkowe Show Sportowe na stadionie UWM przy ul. Oczapowskiego w Olsztynie. Początek wydarzenia o godz. 10.00

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Piknik w ramach X Światowych Dni Bajki w Olsztynie (1)

03-06-2016

image galeria
Piknik w ramach X Światowych Dni Bajki w Olsztynie (2)

03-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl