Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-29 22:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Senior też może

Olsztyn24
Uczestnicy jednego z dotychczasowych pikników
Blisko 200 osób z kilku miast regionu powita lato śpiewając i wspólnie bawiąc się. Biskupiecki Dom Dziennego Pobytu 15. raz organizuje w czwartek (30.06) nad jeziorem Dadaj piknik seniora, tym razem połączony z konkursem piosenki o Grand Prix.

Doroczna zabawa jest okazją do zaprezentowania umiejętności wokalnych i tanecznych osób, które na co dzień spędzają czas w domach dziennego pobytu w całym województwie. Na Słoneczny Brzeg przyjadą seniorzy z Kętrzyna, Barczewa, Jezioran i Bartoszyc. Nie zabraknie także gospodarzy, którzy w biskupieckim DPS-ie uczą się języka angielskiego, mają zajęcia gimnastyczne i spotkania chóru.

- Nasi seniorzy są świetnym dowodem na to, że przejście na emeryturę nie musi oznaczać wycofania się z aktywnego życia – tłumaczy organizatorka pikniku seniora Agnieszka Włodkowska-Zegarowicz. - Spotykamy się co roku, świetnie bawimy, śpiewamy i tańczymy. Tym razem będziemy rywalizować w konkursie piosenki o Grand Prix, co będzie dodatkową atrakcją pikniku.
R E K L A M A
banner
Seniorzy przygotowali wiele wspólnych zabaw, konkursów i ognisko z kiełbaskami. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 (plaża Słoneczny Brzeg nad jeziorem Dadaj, dojazd od Biskupca).

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl