Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
GA | 2016-07-01 15:51 | Rozmiar tekstu: A A A
Jak skrócić kolejki i umilić pobyt w szpitalu?

Szpital dziecięcy testuje rozwiązania przyjazne odwiedzającym

Olsztyn24
WSSD testuje rozwiązania przyjazne odwiedzającym (fot. WSSD - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Zapewnić pacjentom i ich opiekunom jak najlepsze warunki pobytu i zminimalizować uciążliwości związane z rejestracją czy oczekiwaniem na wizytę u specjalisty – z tą myślą wspólnie ze specjalistami z sopockiej firmy konsultingowej Logisfera Nova Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie pracuje nad rozwiązaniami, które mają poprawić warunki oczekiwania na wizytę w przychodni specjalistycznej. Chodzi m.in. o zmniejszenie liczby osób oczekujących bezpośrednio przed wejściami do gabinetów.

Testowane są różne rozwiązania, m.in. stworzenie stref oczekiwania uwzględniających czas pozostały do wizyty, a także inne pomysły: kąciki zabaw dla dzieci oczekujących na wizytę, podane w interesujący sposób informacje o możliwości skorzystania z placu zabaw w patio czy szpitalnego bufetu oraz kolorowanki i łamigłówki umieszczone w różnych punktach przychodni.

Rozwiązania, które przyniosą pozytywne efekty zostaną wdrożone na stałe. Szpital ma nadzieję, że te działania w powiązaniu z wcześniejszymi inicjatywami (m.in. wprowadzenie rejestracji do poradni specjalistycznych drogą elektroniczną) sprawią, że pobyt w szpitalu będzie przebiegał jeszcze sprawniej i bez zbędnych uciążliwości.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl