Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./k | 2016-07-12 10:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Enej i Kozak System wystąpili w amfiteatrze

Olsztyn24
Na scenie Enej (fot. Bernard Wawrzyniewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Niesamowita energia i słowiańska liryka. Popularne polsko-ukraińskie rytmy po raz kolejny porwały wczorajszego wieczoru (11.07) licznie przybyłą do  olsztyńskiego amfiteatru publiczność na koncert zespołów Enej i Kozak System. Dobrej zabawie nie przeszkodził nawet deszcz.

Zespół Enej powstał w 2002 roku w Olsztynie. Z racji ukraińskich korzeni niektórych członków zespołu, jego początkowe fascynacje związane były właśnie z kulturą Ukraińską. Właściwą działalność grupa rozpoczęła w roku 2005.

Po latach poszukiwań zespół odnalazł swój kierunek muzyczny – energetyczny rock z dokładką folku, dolewką reggae, całość okraszona niebanalną nutą wschodniego akordeonu przeplatanego dźwiękami szeroko rozbudowanej sekcji dętej.
R E K L A M A
banner
Grupa ma na swoim koncie pięć krążków, a mimo to wciąż pozostaje w świetnej formie. Nie jest jedynie biernym obserwatorem wydarzeń w muzycznym świecie.

Kozak System to potężny muzyczny wulkan energii o unikalnym obliczu – zawiera w sobie połączenie ukraińskiej i bałkańskiej muzyki, z wyrazistymi akcentami rocka, punku, ska i reggae. Ten mix, siła tekstów piosenek i moc instrumentów to właśnie „kozak rock”.

Każdy koncert grupy to maksymalna dawka pozytywnej energii, fantastyczny kontakt  z publicznością i porywające popisy solowe muzykó.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl