Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-07-26 16:28 | Rozmiar tekstu: A A A
Beficjenci na start

Ruszają kolejne duże konkursy do regionalnego programu operacyjnego

Olsztyn24
Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Pod koniec sierpnia samorząd województwa ogłosi kolejne duże konkursy z nowego regionalnego programu. Beneficjenci mogą już się przygotowywać do składania dokumentów.

Na cyfrową dostępność informacji sektora publicznego i wysoką jakość e-usług publicznych samorząd przeznaczył w konkursie ponad 13 mln zł. Środki te mogą przeznaczone między innymi na rozwój usług i aplikacji w zakresie e-administracji, w tym elektronicznych zamówień publicznych, bezpieczeństwa cybernetycznego, ochrony prywatności. Konkurs jest przeznaczony dla samorządów terytorialnych i ich jednostek, organizacji pozarządowych, instytucji kultury i rynku pracy, jednostek naukowych i uczelni.

Samorządy i organizacje pozarządowe, ale także przedsiębiorcy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą się starać o dofinansowanie na wzrost efektywności energetycznej i wysokosprawne wytwarzanie energii. Pula środków w tym konkursie to ponad 132 mln zł.
R E K L A M A
banner
Ruszy także konkurs na rewitalizację miejskiego obszaru funkcjonalnego Ełku, gdzie do podziału jest ponad 11 mln zł. Te środki mogą być przeznaczone na drogi, ścieżki piesze i rowerowe, infrastrukturę mieszkalną i społeczną, ochronę, rozwój i promowanie walorów turystycznych. W konkursie mogą wystartować samorządy terytorialne i ich jednostki, organizacje pozarządowe, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, a także kościoły i związki wyznaniowe.

Termin składania wniosków w tych konkursach – od 30 sierpnia do 28 września. Regulaminy i szczegóły konkursów będą wkrótce dostępne na stronie www.rpo.warmia.mazury.pl.

Przypomnijmy, że w Regionalnym Programie Operacyjnym Warmia Mazury 2014-2020  mamy do dyspozycji ponad 1,7 mld euro. Połowa z tych środków ma trafić do przedsiębiorców i być zainwestowana w innowacyjne rozwiązania gospodarcze.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl