Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-08-03 12:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Pomóżmy Weronice

Olsztyn24
Córka państwa Sądej potrzebuje naszej pomocy | Więcej zdjęć »
Na imię ma Weronika, przyjdzie na świat za cztery miesiące. Swoje życie rozpocznie od walki o życie. Wspólnie możemy jej pomóc i sprawić, że rodzice i starsi bracia będą mieli szansę pokazywania dziewczynce świata.

Pochodzący z Biskupca Kamila i Krzysztof Sądej spodziewają się dziecka. Wiedzą, że córka ma poważną wadę serca. Dopóki Weronika jest w łonie matki, pracę jej serca wspomaga serce pani Kamili. Narodziny mogą oznaczać śmierć dziecka. Szansą są skomplikowane operacje, pierwsza powinna odbyć się tuż po narodzinach. Mogą je wykonać lekarze Kliniki Uniwersyteckiej w Munster. Koszt operacji to około 340 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać prawie 90 tysięcy.

Państwo Sądej robią wszystko co mogą, żeby zdobyć potrzebną kwotę. W pomoc zaangażowali się przyjaciele, znajomi, sąsiedzi z Sząbruka i wiele innych osób. Podczas organizowanej niedawno licytacji zebrano około 30 tysięcy złotych.
R E K L A M A
banner
W najbliższą sobotę (6.08) w amfiteatrze miejskim w Biskupcu o godzinie 14.00 rozpocznie się koncert charytatywny na rzecz Weroniki. Wystąpią młodzi wokaliści, zespoły muzyczne, biskupieccy 3Runnerzy. Gwiazdą będzie finalista The Voice of Poland Patryk Skoczyński. Będą kiermasze ciast oraz licytacja fantów, przekazanych przez darczyńców.

Do wylicytowania będzie także możliwość sprawowania przez jeden dzień funkcji burmistrza Biskupca.

Z D J Ę C I A
P L I K   M P 3
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl