Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2016-08-03 14:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Sinice odpuszczają. Zakazy kąpieli nad olsztyńskimi jeziorami częściowo zniesione

Olsztyn24
Takie ostrzeżenia można zobaczyć w rejonach zakwitu sinic w Olsztynie
Dobre wieści dla lubiących zażywać nie tylko słonecznych kąpieli.Wojewódzka Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Olsztynie odwołała zakaz kąpieli na 2 z 4 olsztyńskich plaż.

Od minionego weekendu wielbiciele pływania mieli kłopot z sinicami. Bakterie te sprawiły, że nie można było korzystać z części miejskich kąpielisk. Wyniki badań dowiodły, że bez obaw można już wchodzić do wody przy kąpieliskach nr 1 i 2, zlokalizowanych najbliżej kapitanatu Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel. Korzystać można także z wodnego placu zabaw. Nadal nie należy jednak wchodzić do jeziora w rejonie kąpieliska nr 3 oraz tego przy Słonecznej Polanie. Niezmiennie natomiast korzystać można z wypożyczalni sprzętu pływającego i pozostałych usług CRS Ukiel.

Kłopotów z sinicami nie było nad jeziorem Skanda.
R E K L A M A
banner
Miasto apeluje, aby zwracać uwagę na flagi wywieszane na kąpieliskach przez ratowników. Z kąpieliska można korzystać, gdy powiewa nad nim biała. Kolor czerwony oznacza zakaz wchodzenia do wody.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.