Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2016-08-09 11:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Biblioteka pełna tajemnic

Olsztyn24
Zabawa w filii nr 6 MBP (fot. MBP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
O tym, że każda książka skrywa jakąś tajemnicę, a odkrywanie ich rozwija wyobraźnię i daje dużo satysfakcji, mogły przekonać się dzieci, które w ubiegłym tygodniu odwiedziły filię nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Od 1 do 5 sierpnia mury placówki stały się świadkami zmagań małych poszukiwaczy, którzy razem z Czytusiem próbowali rozwikłać rozsiane po sali zagadki. Pojawiły się rebusy, krzyżówki oraz zadania matematyczne, podczas których trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą i inteligencją, ale również sprawnością fizyczną i sprytem. Na szczęście, cech tych nie zabrakło uczestnikom gry, którzy świetnie poradzili sobie z wymagającymi zadaniami.

Po zakończeniu zmagań i odczytaniu tajemniczego hasła, każdy mógł liczyć na drobny upominek, natomiast podczas „Pikniku kosmicznego” (26 sierpnia), wśród wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie, rozlosowane zostaną nagrody – egzemplarze książki „Tajemnica zaginionej Kotki”, autorstwa Beaty Sarnowskiej. Przypominamy, że pozycja ta została objęta patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, a filia przy ulicy Jarockiej 65 jest jednym z miejsc, do którego, w poszukiwaniu kotki Teośki, przybywają bohaterowie książki.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl