Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MBP | 2016-07-31 16:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Czytuś odkrywa tajemnice biblioteki

Olsztyn24

Czy chcecie na chwilę poczuć się jak sławni detektywi? Interesują was łamigłówki i zagadki trudne do rozwikłania? Lubicie świetną zabawę i dreszczyk emocji? Już jutro (1.08) będziecie mogli sprawdzić się w odkrywaniu bibliotecznych tajemnic!

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza do udziału w wyjątkowej grze bibliotecznej, w której do wygrania będą książki „Tajemnica zaginionej kotki” Beaty Sarnowskiej. Niczym bohaterowie tej wspaniałej opowieści, wy również będziecie mogli wziąć udział w pasjonujących poszukiwaniach. Czekają na was zagadki, rebusy i mnóstwo zabawy.

Przybywajcie do filii nr 6 (ul. Jarocka 65) od 1 do 5 sierpnia między godziną 14.00 a 15.30. Dla każdego przewidzieliśmy drobne upominki. Natomiast podczas „Pikniku kosmicznego” (26 sierpnia) wśród wszystkich uczestników gry rozlosujemy wspomniane wcześniej książki. Przypominamy, że biblioteka objęła „Tajemnicę zaginionej kotki” patronatem, a samą książkę można już od pewnego czasu nabyć w księgarniach.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl