Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-08-18 18:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Wakacje pożegnały Kopernika „łzami”

Olsztyn24
Chłopcy z zapałem wybijali monety | Więcej zdjęć »
Chociaż dzisiejsza (18.08) odsłona Wakacyjnych Czwartków z Mikołajem Kopernikiem odbyła się pod hasłem „To nie koniec lata”, to nie dało się ukryć, że było to już ostatnie spotkanie na olsztyńskim zamku z tego cyklu podczas tegorocznych wakacji. Mało kto był z tego faktu zadowolny, smuciło sie nawet niebo - deszcz padał przez większą część trwania zabawy.

Na spotkanie Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie, organizator cyklu, przygotowało propozycję zabaw i warsztatów, które można kontynuować w zaciszu domowym lub w plenerze, kiedy nadejdzie jesień. Z drewnianych klocków można było zbudować konstrukcje, a u zamkowego alchemika przygotować wulkan. Miłośnicy odpoczynku nad wodą brali udział w „łowieniu” ryb. Wspólnie z Fundacją Szalony Krasnolud natomiast malowano figurki do gier bitewnych.

Tradycyjnie nie zabrakło również strzelnicy i przebieralnii strojów historycznych, jak i spektaklu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz oraz oprowadzania po zamkowych włościach z Kopernikiem w roli przewodnika.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl