Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-08-19 16:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Gwiazdy Love Message Festival w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
W czasie Love Message Festival w Galerii Warmiskiej będzie można się spotkać z gwiazdami imprezy, zadać im pytanie na spotkaniach z fanami, czy zrobić z nimi pamiątkową fotografię! Wszyscy fani dobrej muzyki w czasie festiwalu po prostu muszą odwiedzić Galerię Warmińską.

- Terminy spotkań i nazwiska gwiazd, z którymi będzie się można spotkać w Galerii Warmińskiej będziemy podawać z wyprzedzeniem, które pozwoli fanom dotrzeć do nas na czas. Proszę zatem bacznie śledzić nasz profil na FB i stronę internetową - zapowiada Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że będą to niepowtarzalne spotkania, na których będzie można pytać idoli niemal o wszystko.

Przypominamy także, że wszyscy, którzy wydadzą na zakupach w Galerii Warmińskiej (poza kantorem) co najmniej 100 zł, mogą kupić bilety na Love Message Festival z 25-procentową zniżką. Jeśli ktoś wyda znacznie więcej, np. 1400 zł, maksymalnie może kupić 5 biletów.
R E K L A M A
banner
Promocyjne bilety będzie można kupić na specjalnej festiwalowej wyspie, która stanęła w Galerii Warmińskiej obok windy panoramicznej.

Zarezerwuj bilet » 
ico
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl