Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-08-22 21:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Zabezpiecz swój dobytek

Olsztyn24
Zanim przejdziesz do planowania swoich idealnych wakacji, ubezpiecz swój dom i samochód
Czas wakacji, to czas wyjazdów. Okres, w którym pozostawiamy swoje domy całkowicie puste lub pod okiem sąsiadów czy bliskich nam osób. Zapewne zdajesz sobie sprawę, jaką pokusą w tym czasie jest twój dobytek dla złodziei. Zanim przejdziesz do planowania swoich idealnych wakacji, ubezpiecz swój dom i samochód, żebyś później miał do czego wracać.

Wyjeżdżasz na wakacje? Nie zapomnij o ubezpieczeniu

Jeśli dotychczas nie ubezpieczyłeś swojego domu lub mieszkania, to wakacje to idealny czas, by pomyśleć o ubezpieczeniu całości nieruchomości, bądź samego wyposażenia, jeśli w przeszłości postarałeś się o ubezpieczenie murów. Postaraj się wybrać najkorzystniejszą dla siebie polisę, np. zabezpieczającą przed kradzieżą z włamaniem. Dzięki temu, że ubezpieczysz swój dobytek, będziesz mógł spokojnie leżeć na plaży, bez ciągłego zamartwiania się o stan swojego domu. Dodatkowo zyskasz pewność, że twoje mienie będzie chronione od innych zdarzeń losowych, takich jak pożar czy powódź.

Dokonaj właściwego wyboru
R E K L A M A
banner
Zapewne dużo trudu kosztowało Cię, by wejść w posiadanie wszystkiego co posiadasz. Przypomnij sobie ile ciężkiej pracy za Tobą, żeby móc zdobyć wszystko to, co masz. Odpowiednio wcześnie zabezpiecz swój majątek, dzięki czemu unikniesz wielu nieprzyjemnych chwil. Korzystne oferty ubezpieczeń możesz znaleźć na stronie http://www.insurancechoice.co.uk/products/motorhome-insurance/. Dzięki wyborze odpowiedniego ubezpieczenia zyskasz spokój w rozsądnej cenie. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania w zakresie ubezpieczeń to w pełni wyszkolony personel postara się rozwiać wszystkie twoje wątpliwości. Zyskasz dostęp do najlepszych ofert na rynku, a także będziesz mógł przejrzeć szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Twój dom lub mieszkanie to zapewne jedna z największych inwestycji w życiu, jakie miałeś okazje dokonać. Każdy dom cechuje się własnym charakterem i urokiem, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście twojego ubezpieczyciela do każdej nieruchomości. Znalezienie go nie powinno przyprawiać Cię o ból głowy, kiedyś ten moment musiał nastąpić. Ubezpieczenie świadczone przez Insurance Choice może obejmować większość wypadków losowych, na które jest narażona Twoja nieruchomość. Może to być standardowe ubezpieczenie domu, jak również zabezpieczenie domu, który znajduje się na terenie zalewowym lub domu, którego ubezpieczenie zostało w przeszłości odrzucone czy anulowane.

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl