Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-09-06 15:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Coraz poważniejszy wiek i stopniowa ewolucja. Planeta 11 ma nieco nową nazwę i zmienione logo.

Olsztyn24

Placówka zlokalizowana tuż przy Planetarium przed kilkoma dniami obchodziła 12. urodziny. Przez ten czas zaskarbiła sobie sympatię wielu mieszkańców Olsztyna. Można w niej wypożyczyć książki, filmy, muzykę, gry. Można spędzić czas, ucząc się języków obcych, oglądając filmy, brać udział w turniejach gier albo posłuchać, co do powiedzenia mają znane i ważne osoby ze świata kultury.

Wraz z upływającym czasem okazało się, że jest najbardziej popularna w nieco innej grupie wiekowej niż w momencie projektowania. Stąd decyzja o niewielkich zmianach wizerunkowych.

- Z założenia była przeznaczona dla osób wieku 13-25 lat - wyjaśnia Jacek Smółka kierownik placówki. - Jednak w praktyce jest to biblioteka multimedialna dla wszystkich. Oczywiście staramy się docierać do młodzieży, ale mamy też ofertę familijną, czy dla seniorów. Natomiast najwięcej wypożycza osób między 25. a 44. rokiem życia. To nie jest jakaś rewolucyjna zmiana, a bardziej uporządkowanie stanu faktycznego.

Dlatego teraz Planeta 11 nie jest już „multimedialną biblioteką młodych”, a po prostu „biblioteką multimedialną”. I taka też nazwa widnieje w odświeżonym logo placówki.
R E K L A M A
banner
Pierwszym gościem tak odnowionej biblioteki będzie Hanna Kowalewska. Pisarka, poetka, autorka dramatów, słuchowisk i scenariuszy filmowych odwiedzi stolicę Warmii i Mazur za tydzień (13.09). Spotkanie zacznie się o godzinie 17.00.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl