Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS/GW | 2016-09-09 10:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Zapraszamy Cię na weekend rabatów z okazji urodzin Galerii Warmińskiej!

Olsztyn24
 
Nadchodzący weekend (10-11 września) warto zarezerwować sobie na wypad do Galerii Warmińskiej, która z okazji drugich urodzin zaprasza na wyjątkowy konkurs, atrakcje dla dzieci i wyjątkowo udane zakupy z urodzinowymi rabatami! Zamiast tortu podarujemy gościom rabaty na zakupy, biżuterię i wycieczki, bony zakupowe!

W czasie świętowania urodzin, tj. 10 i 11 września niemal we wszystkich sklepach i punktach gastronomicznych w Galerii Warmińskiej będą obowiązywały urodzinowe rabaty, np. w sklepach z moda męską sięgną 30 proc. (tyle zaoferują klientom Wólczanka, Wistula, Recman). Koszulę i krawat przy zakupie garnituru proponuje Kubenz. Panie ubiorą się w nowe kolekcje taniej o 20 proc. (takie rabaty wprowadza Greenpoint, Monnari, Paryżanka, PatriziaAryton, Pretty Girl, Sinsay i FemestageEvaMinge). W sklepach Morgan, Campione, Hilfiger, Pepe Jeans, Pierre Cardin ceny niektórych ubrań spadną o połowę. Medicine proponuje do 25 proc. zniżki na nową kolekcję. Tańsze będą też dodatki i biżuteria (Coffretdo 40 proc., Jubirex do 20 proc.). W sklepach z wyposażeniem wnętrz będzie taniej o 20 proc., w sklepach z odzieżą sportową i artykułami rekreacyjnymi rabaty będą wynosiły od 20 do 30 proc. (Regatta, 4F, Adidas), bieliznę taniej będzie można kupić do 20 proc. (Esotiq, Marilyn, Gatta, Triumph), do 50 proc. na drugą tańszą rzecz (Julia Lingerie). Fotojoker proponuje 50 proc. zniżki na zdjęcia natychmiastowe. Zniżki do symulatora 9D sięgną 20 proc.

Tych z państwa, którzy zdecydują się spędzić u nas więcej czasu i wziąć udział w przygotowanych losowaniach nagród, zapraszamy do naszej strefy restauracyjnej. Zniżki przygotowały min. GustoCucinaItaliana, Cepelin, KFC, North Fish, Mozaik, Mleczarnia Jerozolimska, Subway, Sushi KO, Frankie’s, Yogen Früz i Grycan.
R E K L A M A
banner
Prosimy pamiętać, że każdy paragon powyżej 50 zł bierze udział w losowaniu nagród urodzinowych pod warunkiem zarejestrowania go na stoisku konkursowym.

Pula nagród sięga 100 000 zł. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Więcej szczegółów na www.galeria-warminska.pl

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl