Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Filia nr 9 MBP | 2016-09-10 16:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Filia nr 9 MBP zaprosiła na psią Familiadę

Olsztyn24
Pieski Raj (fot. Filia nr 9 MBP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Nie pytajcie nas, jak to się stało, ale ogródek przy Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej zamienił się w piątkowe popołudnie (9.09) w… psi raj.

Parówki rosły tu na krzaczkach, a kości na drzewkach. Były i miękkie kocyki, i kolorowy słodki bufet. Panie bibliotekarki zainspirowane opowieścią Adasia Niezgódki, bohatera znanej wszystkim „Akademii Pana Kleksa”, zaprosiły dzieci wraz z rodzicami do udziału w grze rodzinnej. Pieskowe makijaże, Piosenka nad rzeczką, Podaj łapę, Psia zagadka czy Pociąg z przeładunkiem… konkurencje dostarczały wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Działania biblioteki wspierała Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego oraz Rada Osiedla Kormoran.
R E K L A M A
banner
Gościem specjalnym tegorocznej Familiady, czyli imprezy rodzinnej, na którą biblioteka zaprasza swoich czytelników każdego roku, by wspólnie pożegnać lato i podsumować wakacyjne spotkania z książką i dobrą zabawą, były Piorun i Burza – wesołe psiaki ze Schroniska w Tomarynach. One to swym psim urokiem, a ich opiekunka Monika Kulesza opowieściami o pozostałych podopiecznych schroniska zachęcały uczestników zabawy do wspierania porzuconych i bezdomnych psiaków. Filia tym samym rozpoczęła akcję zbierania karmy, kocyków i zabawek dla podopiecznych tego schroniska.

Zachęcamy do wspierania tej akcji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Psia Familiada w Filii nr 9 MBP

»

09-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.