Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2016-09-12 11:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Biskupieckie Fotomanewry

Olsztyn24
Fotografie uczestników Biskupieckich Fotomanewrów | Więcej zdjęć »
Kilkadziesiąt zdjęć pokazujących Biskupiec i mieszkańców z różnej strony – to efekt pierwszych Fotomanewrów, zorganizowanych przez miłośników fotografii. FotoaktywniBc działają w mieście od 2013 roku, powstali z inicjatywy młodzieży biskupieckiego Zespołu Szkół.

FotoaktywniBc zorganizowali już wiele spotkań, podczas których fotografowali Biskupiec i okolice. Tym razem zabawie nadali charakter rywalizacji. 10-ciu uczestników otrzymywało SMS-ami konkretne tematy zdjęć: po drugiej stronie, byle nie z bananem, tylko tu, duch sportu i po zmroku.

Musieli wykonać po jednym zdjęciu, które obrazowało wysyłane co pół godziny hasła. Nie można było korzystać z żadnych filtrów, ani programów upiększających zdjęcia. Po zakończeniu spotkali się w biskupieckiej Sorbomie, gdzie pokazali swoje prace i rozmawiali o pomysłach na ujęcie zadanego tematu.
R E K L A M A
banner
Jury, które stanowili: Janusz Bachmura z Foto Video Studio w Biskupcu, Robert Robaszewski – fotoreporter Gazety Wyborczej Olsztyn i Justyna Kalkowska – inicjatorka wielu działań społecznych w mieście oceniło pracę i ogłosiło werdykt:

» I miejsce - Jola Niedziela - Chudzik
» II miejsce - Iza Chudzik
» III miejsce - Olga Łowicka

Wyróżnienia:
» Kamil Nikielski
» Kamil Baran
» Artur Thimm

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.